A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Новини

Дата: від до Скинути

Вісімдесят років тому населені пункти нашої громади були звільнені від нацистів

Вісімдесят років тому населені пункти нашої громади були звільнені від нацистів. Потім прийшла перемога. Переживши таку страшну війну, ніхто не міг навіть подумати, що ще коли не будь хто не будь може розв’язати подібну бойню. Але є одна країна з імперськими замашками та своїм царьком, які мріють про світове панування та знищення цілих країн. І така країна – росія, разом з населенням якої ми, українці, захищали рідну землю від нацизму. Не вгледіли підлого ворога.  І сьогодні українці мужньо борються з ненависним жорстоким ворогом. Так, в цей раз села нашої громади не були окуповані ворогом, але через обстріли, загибелі та поранення своїх рідних, близьких та знайомих і незнайомих повністю відчули атмосферу «руського міра». Витримаємо, виживемо, переможемо. Слава Україні! Героям Слава!

09:53 19.09.2023

ЮРІЙ МАЛАШКО: “ВАЖКО СПРОГНОЗУВАТИ, ЩО НАС ОЧІКУЄ В ДЕОКУПОВАНИХ МІСТАХ ТА СЕЛАХ, ТОМУ ВСІ СЛУЖБИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ІНТЕНСИВНОЇ РОБОТИ”

В Запорізькій області провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, де представники регіону звернулися до центральних органів виконавчої влади щодо ключових питань у процесі підготовки до деокупації.

18:03 14.09.2023

З Днем Незалежності України

Починаючи з 2014 року українці воюють на фронті, волонтерять, працюють у тилу. З 24 лютого 2022 року весь наш народ та громадяни України з новою силою доводять щодня незалежність своєї держави як найвищу цінність, а також неодмінну умову реалізації власної свободи та своїх прав. Ми усвідомлюємо, що нині йдеться далеко не лише про території і кордони, сьогодні йде кривава боротьба за саме існування Українського народу, на знищення якого зорієнтований агресор.

09:54 24.08.2023

з Днем Державного прапора України

Сьогодні вся Україна відмічає День Державного Прапора України – одного з трьох державних символів нашої країни. Під жовто-блакитним стягом українці віками виборювали свою незалежність, а зараз в протистоянні з російським агресором ми підтверджуємо свою міць, свою незалежність, своє прагнення жити в мирному демократичному європейському суспільстві. Зважаючи на постійні ворожі обстріли ми не можемо в повній мірі провести повноцінний захід. Тому сьогодні мої привітання з Днем Державного Прапора України, побажання всім здоров’я, благополуччя, миру. Обов’язково ПЕРЕМОГИ!  Слава Україні! Героям Слава!

10:08 23.08.2023

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ЗАБОРОНА НА КУПАННЯ У ВОДОЙМАХ

Мешканці обласного центру з критично обмілілого Дніпра перемістили свій відпочинок на кар'єри.  Директор ДУ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ", головний санітарний лікар Запорізької області Тарас Тищенко пояснив причини впровадження заборони купання не тільки у Дніпрі, але й в інших водоймах.

08:57 18.07.2023

ОБЛАСНА ВЛАДА ПРАЦЮЄ НАД ПОШИРЕННЯМ УКРАЇНСЬКОГО СИГНАЛУ

Для забезпечення повного охоплення території Запорізької області покриттям  українським ефірним сигналом мовлення в Запорізькій області розроблено дорожню карту. Вже є перші позитивні напрацювання в умовах воєнних дій. Про це говорили в рамках брифінгу про тестовий запуск державного мультиплексу МХ-7 каналів національної цифрової телевізійної мережі мовлення. 

09:31 07.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора