A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Новини

Дата: від до Скинути

В Україні стартує проєкт «Варта вашої оселі» 

  🏘   В Україні стартує проєкт Департаменту поліції охорони «Варта вашої оселі». Проєкт реалізовується за підтримки Національної поліції України.       ❗️Мета проєкту– інформування населення щодо ефективних засобів захисту від злочинних посягань, побудова безпекового середовища у громадах та профілактика майнових злочинів. Адже ключове завдання Національної поліції, і безпосередньо поліції охорони – безпека громадян.  - Аби ваш дім став неприступною фортецею для посягань злодіїв, - каже начальник Управління технічної охорони Департаменту поліції охорони Віталій Новіков, – обирайте послуги поліції охорони. А саме:  🔻 комплекс засобів та заходів:  🔻 сучасна охоронна сигналізація та робота професіоналів:  🔻 якісне обслуговування, надійне спостереження та миттєве реагування.    ☝️    Нагадаємо, нам довіряють захист власного майна та особисту безпеку понад 400 тисяч фізичних і юридичних осіб й щороку їхня кількість постійно зростає.       З питань замовлення охорони  або отримання консультацій телефонуйте з мобільного на номер📞 9899 або на сайті: www.securitypolice.com.ua, і ми подбаємо про вашу безпеку!                             Управління поліції охорони Запорізької області #тільки_поліціяохорони #квартира_домівка_бізнес_під_охорону #безпека_понад_усе #охоронні_послуги #мипоруч #надійна_охорона

14:13 23.03.2023

НАЧАЛЬНИК ЗАПОРІЗЬКОЇ ОВА ВІДВІДАВ ВІЙСЬКОВИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

У рамках робочої поїздки Юрій Малашко ознайомився з функціонуванням територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Очільник регіону показали наслідки обстрілів, а також відзвітували щодо забезпечення функціонування служб, які забезпечують прийом поповнення. 

10:22 13.03.2023

БІЙЦІ ДОБРОВОЛЬЧИХ БАТАЛЬЙОНІВ ТРЕНУЮТЬСЯ ДЛЯ ВИКОНАННЯ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ

На тренувальний полігон  учасників “Гвардії Наступу” завітав начальник ЗОВА Юрій Малашко, де ознайомився з програмою підготовки та особисто поспілкувався з інструкторами і добровольцями.

14:04 10.03.2023

ЮРІЙ МАЛАШКО ПОСПІЛКУВАВСЯ З КАНДИДАТАМИ ДО ДОБРОВОЛЬЧИХ БРИГАД

На початку лютого по всій Україні стартувала кампанія набору добровольців до штурмових бригад “Гвардія Наступу”. Керівник ЗОВА Юрій Малашко завітав до одного з центрів прийому заяв та поспілкувався з кандидатами на вступ.

16:45 03.03.2023

Гвардія наступу: добровольчі бригади

В Україні триває набір до добровольчих бригад “Гвардії наступу”. Загалом формують 8 штурмових бригад метою яких є звільнення окупованих територій від ворога. 

17:03 23.02.2023

Гвардія Наступу: умови вступу

В Україні триває набір до добровольчих бригад «Гвардії наступу». Це 8 штурмових бригад метою яких буде звільнення окупованих територій України та закріплення кордонів на 1991 рік. У межах кампанії набирають виключно добровольців, які пройдуть спеціальне навчання від загартованих боями професіоналів. 

18:02 22.02.2023

Час повертати своє. Приєднуйся до “Гвардії наступу”

Вмотивовані українці можуть обрати одну з 8-ми бригад. Їх сформували при Міністерстві внутрішніх справ України. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. 

15:15 21.02.2023

Вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави. День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України. Це – день жалоби, оскільки його пов’язано із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але водночас він закликає вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування. Смерть Героїв Небесної Сотні змінила суспільну свідомість українців, актуалізувавши значущість таких понять, як право на самовизначення, гідність, свобода, суверенність держави, демократія, європейський вибір. Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти консолідації українського суспільства та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.

18:31 20.02.2023

Гвардія наступу: обери свою бригаду

По всій країні триває запис до лав добровольчих штурмових бригад. Загалом формують 8 штурмових бригад об’єднаних спільним завданням – звільнити наші землі від ворога.    Отже, що відомо про цілі та ідеї кожної з 6 бригад Національної гвардії, бригади Держприкордонслужби та бригади від Національної поліції.    Ворог тлітиме від червоного полум’я калини. Бригада «Червона калина» братиме участь у наступальних операціях на сході України.

18:30 20.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора