Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

8 сесія 8-го скликання

 1. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Таврійської сільської ради.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 3. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 4. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 5. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 6. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 7. Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в населених пунктах Таврійської сільської ради.
 8. Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам фінансового відділу Таврійської сільської ради.
 9. Про виділення коштів для спів фінансування з метою придбання ноутбуків  педагогічних працівників загальної середньої освіти.
 10. Про внесення змін і доповнень до рішення  четвертої сесії восьмого скликання Таврійської сільської ради № 3  від 22.12.2020 року «Про  бюджет територіальної  громади Таврійської сільської ради Оріхівського району Запорізької області на 2021 рік».
 11. Про затвердження  Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Таврійської сільської ради Запорізького району Запорізької області.
 12. Про затвердження Програми реалізації  громадського бюджету (бюджету участі) Таврійської сільської ради Запорізького району на 2021-2025 роки.
 13. Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на об’єктах комунальної власності  Таврійської  сільської ради на 2021-2025 роки.
 14. Про скасування рішення  сесії №8 від 27.06.2019 «Про встановлення ставки  податку з реалізації підакцизних товарів на 2020 рік».
 15. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік.
 16. Про створення   спеціалізованої консультативної служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства  та/або насильства за ознакою статі (консультативної  служби).
 17. Про затвердження Архипенко Н.І.проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка, вул.Черноморська та передачу її безоплатно у власність.
 18. Про затвердження Старчевській Л.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка та передачу її безоплатно у власність.
 19.  Про затвердження  Трюхан В.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка та передачу її безоплатно у власність.
 20. Про затвердження Резнікову О.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Любимівка та передачу її безоплатно у власність.
 21. Про затвердження Лобурець Т.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради та передачу її безоплатно у власність.
 22. Про  скасування   рішення.
 23. Про затвердження  Симоненку  В.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка та передачу її безоплатно у власність.
 24. Про затвердження  Лутаєву В.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул. Шкільна,34  та передачу її безоплатно у власність.
 25. Про затвердження  Дейкуну Ю.М.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул. Центральна  та передачу її безоплатно у власність.
 26. Про затвердження  Мороз В.Ю.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул. Загорянська  та передачу її безоплатно у власність.
 27. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка, вул. Черноморська,3  та передачу її безоплатно у власність.
 28. Про затвердження  Нескоромній М.Ф.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, та передачу її безоплатно у власність.
 29. Про затвердження  Касянку В.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка, вул. Запорізька та передачу її безоплатно у власність.
 30. Про затвердження  Міхісор А.С.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул.Берегова,47 та передачу її безоплатно у власність.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 32. Про затвердження гр.Зачепило І.Г.  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за  адресою с.Юрківка, вул.Черноморська,3 та передачу її безоплатно у власність.
 33. Про затвердження гр.Калюжному Р.В.  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за  адресою с.Юрківка, вул.Черноморська,20 та передачу її безоплатно у власність.
 34. Про затвердження гр.Чирку С.М.  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за  адресою с.Таврійське, вул.Запорізька,146 та передачу її безоплатно у власність.
 35. Про затвердження  Дірявка Л.І.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка, вул.Шкільна та передачу її безоплатно у власність.
 36. Про затвердження  Калюжному  Р.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Юрківка, вул.Черноморська, 20 та передачу її безоплатно у власність.
 37. Про затвердження  Марченку Р.Ю.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул.Запорізька,24 та передачу її безоплатно у власність.
 38. Про затвердження  Марченку Р.Ю.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул.Запорізька,24 та передачу її безоплатно у власність.
 39. Про виділення земельної  частки  (паю) в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність.
 40. Про виділення земельної  частки  (паю) в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність.
 41. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства  відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності  гр.Борисенко  Г.Н.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 45. Про надання дозволу гр.Жарко С.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 50. Про внесення змін  до рішення №42  від 11.07.2019 року сорок четвертої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 51. Про внесення змін  до рішення №43  від 11.07.2019 року сорок четвертої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 52. Про внесення змін  до рішення №45  від 11.07.2019 року сорок четвертої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 53. Про внесення змін  до рішення №42  від 15.08.2019 року сорок п’ятої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 54. Про внесення змін  до рішення №43  від 15.08.2019 року сорок п’ятої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 55. Про внесення змін  до рішення №38  від 15.08.2019 року сорок п’ятої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 56. Про внесення змін  до рішення №39  від 15.08.2019 року сорок п’ятої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 57. Про внесення змін  до рішення №64  від 06.02.2020 року п’ятдесятої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 58. Про внесення змін  до рішення №80  від 11.02.2021 року п’ятої сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на  виготовлення проекту із  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки».
 59. Про внесення змін  до рішення №16  від 11.04.2019 року сорок першої ї сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  з нерозподілених (не витребуваних)  земельних  часток (паїв) на території  Таврійської сільської ради  ФГ «УСПІХ  ПЛЮС»  на  умовах  оренди».
 60. Про внесення змін  до рішення №51 від 11.07.2019 року сорок четвертої  сесії  восьмого скликання «Про надання дозволу  на розробку технічної документації  із  землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  з нерозподілених (не витребуваних)  земельних  часток (паїв) на території  Таврійської сільської ради   Тюріну Сергію Валерійовичу  на  умовах  оренди».
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 62. Про затвердження протоколу №1 обстеження  земельної  ділянки  за адресою: с.Юрківка, пров.Береговий, буд.38.
 63. Про затвердження протоколу №1 обстеження  земельної  ділянки  за адресою: с.Таврійське, вул.Ветеринарна, буд.14.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 68. Про затвердження гр.Кошель І.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність за адресою: с.Юрківка та передачу її безоплатно у власність.

 

 

 

 

 

П Р О Т О К О Л

поіменного голосування депутатів Таврійської сільської ради

на восьмій сесії восьмого скликання

                                                            27 травня   2021 року                              

При встановленні результатів голосування до загального складу сільської ради включається сільський голова, який бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.

Кількість депутатів, обраних до сільської ради -  22.

Взяли участь у роботі сесії -17 депутатів.

Відсутні на пленарному засіданні - 5 депутатів

 

П Р О Т О К О Л

поіменного голосування депутатів Таврійської сільської ради

на восьмій сесії восьмого скликання

                                                            27 травня   2021 року                              

При встановленні результатів голосування до загального складу сільської ради включається сільський голова, який бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.

Кількість депутатів, обраних до сільської ради -  22.

Взяли участь у роботі сесії -17 депутатів.

Відсутні на пленарному засіданні - 5 депутатів

 

окр

угу

         ПІБ

                          Номер питання порядку денного сесії

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

Полякова Тоня Анатоліївна

Відсутня   на   пленарному   засіданні

2

Скубіна  Олена Василівна

за

него

лосу

вала

за

за

за

за

за

него

лосу

вала

за

за

за

за

3

Старосвітський Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

про

ти

за

за

за

за

за

за

4

Бондаревич Алла Петрівна

Відсутня    на   пленарному   засіданні

5

Мельник Олег Миколайович

Відсутній  на пленарному засіданні

6

Іщенко Ганна  Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7

Бублик Марина Володимирівн

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

8

Носенко Євген Володимирович

за

него

лосу

вав

него

лосу

вав

него

лосу

вав

него

лосу

вав

него

лосу

вав

за

за

за

за

за

за

9

Шинкаренко Іван Борисович

за

за

за

за

за

про

ти

за

за

за

за

за

за

10

Тверденко  Тетяна Миколаївна

за

него

лосу

вала

него

лосу

вала

него

лосу

вала

него

лосу

вала

него

лосу

вала

за

за

за

за

за

за

11

Лазько Любов Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12

Баранов  Андрій Анатолійович

Відсутній на  пленарному засіданні

13

Шинкаренко Катерина Андріївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14

Романенко Раїса Петрівна

за

за

за

за

за

утр

за

за

за

за

за

за

15

Лобурець Тетяна Станіславівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

16

Сидоренко Вячеслав

Михайлович

Відсутній  на  пленарному  засіданні

17

Трюхан Андрій Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

18

Трюхан Олег Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19

Бульчак Олена Валентинівна

за

него

лосу

вала

него

лосу

вала

него

лосу

вала

него

лосу

вала

него

лосу

вала

за

за

за

за

за

за

20

Прус Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21

Сидоренко Віталій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22

Гордієнко Володимир Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

Свириденко Микола Олександрович, сільський голова

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

за

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

резуль

тати голо

суван

ня

«за»

17

14

14

14

14

11

17

16

17

17

17

17

«проти»

0

0

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

«утримались»

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

«неголосували

0

3

3

3

3

3

0

1

0

0

0

0

результат голосування

прий

нято

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

                                 

депутати Тверденко Т.М., Бульчак  О.В., Носенко Є.В. не голосували, участі в обговоренні рішення №2,3,4,5,6  не приймали  згідно  ст.28,35  ЗУ «Про запобігання корупції»,

 

 депутат Скубіна О.В . не голосувала, участі в обговоренні рішення №8 не приймала,  згідно  ст.28,35 ЗУ «Про запобігання корупції».

 

 

окр

угу

         ПІБ

                          Номер питання порядку денного сесії

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

1

Полякова Тоня Анатоліївна

Відсутня   на   пленарному   засіданні

2

Скубіна  Олена Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

него

лосу

вала

за

за

за

3

Старосвітський Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

4

Бондаревич Алла Петрівна

Відсутня    на   пленарному   засіданні

5

Мельник Олег Миколайович

Відсутній  на пленарному засіданні

6

Іщенко Ганна  Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7

Бублик Марина Володимирівн

за

за

за

за

за

за

за

за

него

лосу

вала

за

за

за

8

Носенко Євген Володимирович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9

Шинкаренко Іван Борисович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

10

Тверденко  Тетяна Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

11

Лазько Любов Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12

Баранов  Андрій Анатолійович

Відсутній на  пленарному засіданні

13

Шинкаренко Катерина Андріївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14

Романенко Раїса Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

15

Лобурець Тетяна Станіславівна

за

за

за

за

за

за

за

за

него

лосу

вала

за

за

за

16

Сидоренко Вячеслав

Михайлович

Відсутній  на  пленарному  засіданні

17

Трюхан Андрій Григорович

за

за

за

за

за

за

него

лосу

вав

за

за

за

за

за

18

Трюхан Олег Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19

Бульчак Олена Валентинівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

20

Прус Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21

Сидоренко Віталій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22

Гордієнко Володимир Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

Свириденко Микола Олександрович, сільський голова

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

резуль

тати голо

суван

ня

«за»

17

17

17

17

17

17

16

17

14

17

17

17

«проти»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«утримались»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«неголосували

0

0

0

1

0

0

1

0

3

0

0

0

результат голосування

прий

нято

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

                                 

депутат Трюхан А.Г. не голосував, участі в обговоренні рішення №19 не приймав,  згідно  ст.28,35 ЗУ «Про запобігання корупції».

депутати  Лобурець Т.С., Скубіна О.В, Бублик М.В.  не голосували, участі в обговоренні рішення

№ 21 не приймали  згідно  ст.28,35  ЗУ «Про запобігання корупції»;

 

окр

угу

         ПІБ

                          Номер питання порядку денного сесії

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

1

Полякова Тоня Анатоліївна

Відсутня   на   пленарному   засіданні

2

Скубіна  Олена Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3

Старосвітський Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

4

Бондаревич Алла Петрівна

Відсутня    на   пленарному   засіданні

5

Мельник Олег Миколайович

Відсутній  на пленарному засіданні

6

Іщенко Ганна  Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7

Бублик Марина Володимирівн

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

8

Носенко Євген Володимирович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9

Шинкаренко Іван Борисович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

10

Тверденко  Тетяна Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

11

Лазько Любов Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12

Баранов  Андрій Анатолійович

Відсутній на  пленарному засіданні

13

Шинкаренко Катерина Андріївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14

Романенко Раїса Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

15

Лобурець Тетяна Станіславівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

16

Сидоренко Вячеслав

Михайлович

Відсутній  на  пленарному  засіданні

17

Трюхан Андрій Григорович

за

за

за

него

лосу

вав

за

за

за

за

за

за

за

за

18

Трюхан Олег Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19

Бульчак Олена Валентинівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

20

Прус Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21

Сидоренко Віталій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22

Гордієнко Володимир Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

Свириденко Микола Олександрович, сільський голова

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

резуль

тати голо

суван

ня

«за»

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

«проти»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«утримались»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«неголосували

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

результат голосування

прий

нято

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

                                 

 

 

 

окр

угу

         ПІБ

                          Номер питання порядку денного сесії

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

1

Полякова Тоня Анатоліївна

Відсутня   на   пленарному   засіданні

2

Скубіна  Олена Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3

Старосвітський Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

4

Бондаревич Алла Петрівна

Відсутня    на   пленарному   засіданні

5

Мельник Олег Миколайович

Відсутній  на пленарному засіданні

6

Іщенко Ганна  Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7

Бублик Марина Володимирівн

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

8

Носенко Євген Володимирович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9

Шинкаренко Іван Борисович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

10

Тверденко  Тетяна Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

11

Лазько Любов Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12

Баранов  Андрій Анатолійович

Відсутній на  пленарному засіданні

13

Шинкаренко Катерина Андріївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14

Романенко Раїса Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

15

Лобурець Тетяна Станіславівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

16

Сидоренко Вячеслав

Михайлович

Відсутній  на  пленарному  засіданні

17

Трюхан Андрій Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

него

лосу

вав

него

лосу

вав

18

Трюхан Олег Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19

Бульчак Олена Валентинівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

20

Прус Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21

Сидоренко Віталій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22

Гордієнко Володимир Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

Свириденко Микола Олександрович, сільський голова

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

резуль

тати голо

суван

ня

«за»

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

16

16

«проти»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«утримались»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«неголосували

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1

результат голосування

прий

нято

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

                                 

 

 депутат Трюхан А.Г. не голосував, участі в обговоренні рішень  №47 та 48  не приймав,  згідно  ст.28,35 ЗУ «Про запобігання корупції».

 

 

окр

угу

         ПІБ

                          Номер питання порядку денного сесії

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

1

Полякова Тоня Анатоліївна

Відсутня   на   пленарному   засіданні

2

Скубіна  Олена Василівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

3

Старосвітський Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

4

Бондаревич Алла Петрівна

Відсутня    на   пленарному   засіданні

5

Мельник Олег Миколайович

Відсутній  на пленарному засіданні

6

Іщенко Ганна  Олександрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

7

Бублик Марина Володимирівн

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

8

Носенко Євген Володимирович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

9

Шинкаренко Іван Борисович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

10

Тверденко  Тетяна Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

11

Лазько Любов Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

12

Баранов  Андрій Анатолійович

Відсутній на  пленарному засіданні

13

Шинкаренко Катерина Андріївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

14

Романенко Раїса Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

15

Лобурець Тетяна Станіславівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

16

Сидоренко Вячеслав Михайлович

Відсутній  на  пленарному  засіданні

17

Трюхан Андрій Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

18

Трюхан Олег Григорович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

19

Бульчак Олена Валентинівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

20

Прус Олександр Васильович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

21

Сидоренко Віталій Віталійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

22

Гордієнко Володимир Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

Свириденко Микола Олександрович, сільський голова

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

не голо

сував

резуль

тати голо

суван

ня

«за»

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

17

«проти»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«утримались»

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

«неголосували

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

результат голосування

прий

нято

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

прий

нято

 

                                 

 

 

 

 

 

окр

угу

         ПІБ

                          Номер питання порядку денного сесії

61

62

63

64

65

66

67

68

-

-

-

-

1

Полякова Тоня Анатоліївна

Відсутня   на   пленарному   засіданні

2

Скубіна  Олена Василівна

за

за

за

за

за

за

за

За

-

-

-

-

3

Старосвітський Олександр Миколайович

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

4

Бондаревич Алла Петрівна

Відсутня    на   пленарному   засіданні

5

Мельник Олег Миколайович

Відсутній  на пленарному засіданні

6

Іщенко Ганна  Олександрівна

за

за

за

за

за

за

За

за

-

-

-

-

7

Бублик Марина Володимирівн

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

8

Носенко Євген Володимирович

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

9

Шинкаренко Іван Борисович

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

10

Тверденко  Тетяна Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

11

Лазько Любов Іванівна

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

12

Баранов  Андрій Анатолійович

Відсутній на  пленарному засіданні

13

Шинкаренко Катерина Андріївна

за

за

за

за

за

за

за

за

-

-

-

-

14

Романенко Раїса Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

-