Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

16 сесія 8-го скликання

 1. Про звіт виконавчого комітету сільської ради  щодо виконання плану соціально-економічного розвитку Таврійської сільської ради за 2021 рік.
 2. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Таврійської сільської ради   на  2022 рік.
 3. Про бюджет територіальної громади Таврійської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2022 рік.
 4. Про затвердження умов оплати праці працівників сільської ради.
 5. Про затвердження положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Таврійської сільської ради  та її виконавчих органів на 2022 рік.
 6. Про умови  оплати  праці  сільського  голови.
 7. Про внесення змін до рішення першої сесії сільської рди від 10.11.2020 року № 8  «Про затвердження регламенту Таврійської сільської ради».
 8. Про реєстрацію депутатської фракції в Таврійській  сільській раді Запорізького району Запорізької області  восьмого скликання.
 9. Про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності територіальної громади.
 10. Про внесення мін до рішення сесії сільської ради від  11.02.2021 року №16.
 11. Про затвердження положення про уповноважену особу з публічних закупівель.
 12. Про затвердження Кириленко Ю.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради та передачу її безоплатно у власність.
 13. Про внесення змін до рішення № 49 від 11.07.2019 року сорок четвертої сесії восьмого скликання «Про надання дозволу на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 14. Про внесення змін до рішення № 50від 11.07.2019 року сорок четвертої сесії восьмого скликання «Про надання дозволу на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 15. Про  розірвання  договору  оренди земельної ділянки нерозподіленої  (не витребуваної)  земельної  частки (паю) на території Таврійської  сільської ради  між Таврійською сільською радою та ПАВП «ФІРМА АГРО-КЛАС».
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 17. Про надання  земельної ділянки з нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) та передачу  її в  оренду.
 18. Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність.
 19. Про передачу    безоплатно у власність гр. Чудновець Є.І. земельної ділянки за адресою: с.Юрківка, вул.Центральна,199.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 21. Про затвердження Програми проведення нормативної  грошової оцінки земель на території Таврійської територіальної громади Запорізького району Запорізької області  на 2021-2025 роки.
 22. Про затвердження гр.Дудник К.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Любимівка та передачу її безоплатно у власність.
 23. Про погодження  меж  земельної  ділянки  в  с.Таврійське.
 24. Про дострокове розірвання договору оренди землі б/н від 20.06.2016 року з ТОВ «ІНТЕРТЕЛЕКОМ»
 25. Про дострокове розірвання договору оренди землі б/н від 25.01.2018 року з ПП  Спіцина Лідія Григорівна.
 26. Про план роботи Таврійської сільської ради та  її  виконавчого комітету на 2022 рік.
 27. Про  роботу  виконавчого  комітету  Таврійської сільської ради із зверненнями громадян  в  2021 році.
 28. Про затвердження схеми поділу земельної ділянки.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування інших будівель  громадської забудови.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної  ділянки  для будівництва та обслуговування інших будівель  громадської забудови.
 35. Про надання Кот І.М. земельної ділянки на умовах оренди за адресою: с.Таврійське, вул.Поштова,24, приміщення 1.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень