Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

4 сесія 8-го скликання

 1. Про  звіт виконавчого комітету сільської ради щодо виконання плану соціально-економічного розвитку Таврійської сільської ради за 2020 рік.
 2. Про затвердження  плану соціально-економічного розвитку Таврійської сільської ради  на 2021 рік.
 3. Про  затвердження бюджету територіальної громади Таврійської сільської ради  Запорізької області на 2021 рік.
 4. Про  затвердження положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Таврійської сільської  ради та її  виконавчих органів на 2021 рік .
 5. Про  затвердження  умов оплати праці працівників сільської ради на 2021 рік.
 6. Про  звіт директора КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Таврійської сільської ради про роботу за 2020 рік.
 7. Про виконання Програми підтримки Комунальної установи «Обєднаний Трудовий архів міської, селищної та сільських рад Оріхівського району»  на 2018-2020 роки.
 8. Про  виконання Програми  «Представлення інтересів Таврійської громади в Місцевій асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад  Запорізької області» на 2019-2020 роки.
 9. Про затвердження Програми представлення інтересів Таврійської об’єднаної територіальної громади в асоціаціях органів місцевого самоврядування різного рівня  на 2021-2025 роки.
 10. Про встановлення вартості та організації харчування  дітей у навчальних закладах Таврійської ради та звільнення від сплати  за харчування учнів шкіл.
 11. Про умови оплати праці сільського голови.
 12. Про план роботи  Таврійської сільської ради  та  її  виконавчого комітету на 2021 рік.
 13. Про роботу виконавчого комітету Таврійської  сільської  ради із  зверненням  громадян в 2020 році.
 14. Про  визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб Таврійської сільської ради на 2021 рік.
 15. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
 16. Про надання дозволу Омельчак В.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 20. Про затвердження Ночевному О.Г. та Ночевному В.Г. технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою с.Таврійське, вул.Космічна, 130 та передачу її безоплатно  у  власність.
 21. Про затвердження Архипенку М.Б. проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у  власність за адресою: с.Юрківка, вул.Черноморська, 34  та передачу  її безоплатно у власність.
 22. Про затвердження Девятка Т.П. проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у  власність за адресою: с.Юрківка, вул.Миру,  та передачу  її безоплатно у власність.
 23. Про затвердження Проскурі О.І. проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у  власність за адресою: с.Юрківка, вул.Запорізька, та передачу  її безоплатно у власність.
 24. Про затвердження Кравченку П.П. проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у  власність за адресою: с.Юрківка, та передачу  її безоплатно у власність.
 25. Про  внесення змін в рішення №15 від 22.02.2018 оку 23 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки» за адресою с.Юрківка, вул. Центральна,196.
 26. Про затвердження Таран С.Д. проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  у  власність за адресою: с.Таврійське, вул.Молодіжна,60  та передачу  її безоплатно у власність.
 27. Про внесення змін в рішення №11 від 16.05.2019  року 42 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки» за адресою с.Таврійське, вул. Запорізька.
 28. Про внесення змін до структури та чисельності працюючих Комунальної установи «Центр культури, дозвілля та спорту» Таврійської сільської ради Запорізької області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень