Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

Таврійська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно відділу комунальної власності, земельних відносин та державної реєстрації Таврійської сільської ради.

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

повна вища освіта за спеціальністю правознавство за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; впевнене користування ПК та оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи:

заява про участь у конкурсі; особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; копії документів про освіту, копії паспорта,  ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), трудової книжки; декларація про доходи за минулий рік; 2 фотокартки розміром 4х6 см; заява та письмова згода на проведення спеціальної перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади»; письмова згода на обробку персональних даних.

Термін подачі документів:

30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про запобігання корупції”, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та інших законодавчих актів України.

Документи приймаються:

до 17.00 год. 01 березня 2018 року за адресою: с. Таврійське Оріхівського району Запорізької області, вул. Центральна, буд. 13, каб. № 5 (тел. 06141 47 2 47).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень