A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

EUКраїна

Інформаційна кампанія EUКраїна. Ключові інформаційні повідомлення

 

 

Інформаційна кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Кампанія реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U.

 

Навіщо кампанія EUКраїна?

 

Українці переважно не пов’язують з євроінтеграцією позитивні зміни, які відбуваються в країні.

 

Через це підтримка євроінтеграції українцями стихійна і нею легко маніпулюють проросійські медіа та політики. Через це відсоток українців, які підтримують інтеграцію України до ЄС, періодично зменшується.

 

Сьогодні євроінтеграція не формує глибинні установки про те, що європейська інтеграція - це щось життєве, просте і стосується кожного з нас.

 

Українці не завжди усвідомлюють, що підвищення якості їхнього життя – нові ЦНАПи, безвіз, реформа медицини, зручні державні сервіси, ремонт доріг – відбуваються завдяки євроінтеграції.

 

По суті - євроінтеграція це зовнішньополітичний курс, який повинен створювати внутрішній попит на реформи, суспільний тиск на інституції, які повинні і здатні впроваджувати важливі зміни в країні.

 

Цей попит або тиск має на меті створення всередині країни сильної економіки, справедливої соціальної політики, якісних правил та норм поведінки людей, бізнесу, ефективних державних інституцій. Відтак - підвищення рівня та якості життя людей, загальної спроможності всієї країни.

 

Завдання інформаційної кампанії EUКраїна – показати практичні вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Мета кампанії – зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою.

 

Підтримка євроінтеграції має стати частиною українського світогляду.

 

Міфи про Україну як сировинний придаток ЄС, зовнішнє управління і «нас там нє ждут» - є частиною проросійського наративу.

 

Усвідомлена підтримка євроінтеграції дозволить протидіяти проросійським наративам та посилить незалежність України.

 

Україна є надійним партнером Європейського Союзу і рухається до набуття членства в ЄС.

 

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС.

 

Членство України в ЄС є вибором українського народу, підтвердженим Революцією Гідності.

 

Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Президент, Уряд та парламент працюють як одна команда, щоб цей процес ішов якомога швидше.

 

Україна вже стає частиною Євросоюзу – інтегруючись до внутрішнього ринку ЄС та синхронізуючи своє законодавство з європейським. Кампанія EUКраїна показує це за допомогою прикладних речей.

 

Успіх євроінтеграції залежить від того, наскільки наочно її переваги для українців будуть пояснені на місцевому рівні.

 

Євроінтеграція простими словами і прикладами.

 

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС.

 

Вступ України до ЄС підтримує переважна більшість українців, євроінтеграційний процес є відображенням волі українського народу.

 

Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Президент, Уряд та парламент працюють як одна команда, щоб цей процес ішов якомога швидше. В уряді за євроінтеграцію безпосередньо відповідає Віцепрем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

 

Сьогодні Україна є надійним партнером Європейського Союзу і рухається до набуття членства в ЄС. Це не швидкий процес, але ми йдемо за графіком, виконуємо Угоду про асоціацію з ЄС, приймаємо необхідні «євроінтеграційні» закони та проводимо реформи.

 

Згідно з євроінтеграційним курсом українська влада взяла на себе зобов’язання проводити реформи, що дозволять нам остаточно розпрощатися з залишками радянського минулого, з його бюрократією,  зневагою до людини, економічною та технологічною відсталістю. І поступово перетворять Україну на розвинену країну з високим рівнем життя.

 

Євроінтеграція спрямована на дуже практичні речі, які ведуть до покращення життя українців. Безвізовий режим з Європейським Союзом; сучасні Центри надання адміністративних послуг; державні сервіси, які можна отримати без черг онлайн через додаток Дія; дороги, які будуються у відповідності до стандартів ЄС – це перші результати євроінтеграції, здійснені за підтримки Євросоюзу.

 

Євроінтеграція – це практичні вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Це можливості, які відкриваються для українських підприємців, студентів, виробників завдяки можливості навчатися в Європі та постачати туди свої товари. Це також безпечна продукція для споживачів, що вироблена за європейськими стандартами.

 

Євросоюз є головним торговельним партнером України. Завдяки євроінтеграції українські виробники отримали спрощений доступ на ринок Євросоюзу – один із найбільших ринків світу. Україна вже стала одним із лідерів експорту сільськогосподарської продукції до ЄС.

 

Лише у 2019 році від торгівлі з ЄС Україна отримала понад 20 млрд євро.  Це означає створення нових робочих місць та підвищення зарплат завдяки експорту нашої продукції до країн ЄС з високою купівельною спроможністю.

 

Ще більше переваг Україна отримає, коли повністю інтегрується до внутрішнього ринку ЄС і стане повноправним членом Євросоюзу.

 

Євроінтеграція – не тільки про торгівлю, але й про світогляд. Нетерпимість до корупції (не тільки не брати, але й не давати хабарів), рівність прав і можливостей жінок та чоловіків, повага один до одного, гідність, одні для всіх закони – це теж життя «за європейськими стандартами». Якісні дороги, безпечні продукти, відповідальна влада є похідними від цього.

 

6 базових цінностей Європейського Союзу – Повага до людської гідності, Свобода, Демократія, Рівність, Верховенство права, Повага до прав людини - це світоглядні принципи, які є близькими та зрозумілими кожному українцю. Саме вони об'єднують нас з європейцями більше, ніж закони чи міждержавні угоди. На основі цих принципів проводяться реформи - не для ЄС, як інституції, а для нас самих. Адже всі ми хочемо жити в комфортній та безпечній країні, вільно подорожувати та навчатися, знати, що в державі діють єдині для всіх закони.

Євроінтеграція – це зміна світогляду. Необхідно щоб з нашого світогляду зникла «радянщина». Щоб основою життя, новим світоглядним стандартом в Україні стали відповідальність,  повага один до одного, до права та гідності. Простіше кажучи, якщо ви прибираєте за своїм собакою на вулиці – то ви вже дієте як європеєць.

 

Саме європейський світогляд, 6 базових цінностей, є основою добробуту Європейського Союзу. Євроінтеграція України є зміною світоглядних принципів на всіх рівнях життя і рухом до європейського добробуту.

 

Кампанія EUкраїна розкриває практичний зміст євроінтеграції, розповідає про 6 базових цінностей ЄС, переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки тому, що Україна інтегрується до ЄС.

 

 

*Для Південно-Східних областей

Це міф, що євроінтеграція вигідна лише західним областям. Навпаки, від неї в першу чергу виграють Схід і Південь (тому що Західні області і так вже отримують переваги від свого сусідства з ЄС).

Так, Донецька і Луганська області серед лідерів за кількістю проєктів, профінансованих Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку у 2019 році. Дніпропетровська область – лідер в Україні за кількістю відкритих ЦНАПів. П’ятірка лідерів з приросту експорту високотехнологічних товарів до ЄС –  Луганська, Запорізька, Вінницька, Донецька та Миколаївська області.

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора