Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

5 сесія 8-го скликання

 1. Про  затвердження звіту про виконання бюджету Таврійської  територіальної громади за 2020 рік.
 2. Про внесення змін і доповнень  до рішення третьої сесії восьмого скликання №3 від 22.12.2020 року «Про затвердження бюджету територіальної громади Таврійської сільської ради Оріхівського району Запорізької області на 2021 рік».
 3. Про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Таврійської сільської ради у 2020 році.
 4. Про звіт директора КП «Таврійськдобробут» Таврійської сільської ради про роботу в 2020 році.
 5. Про звіт начальника Служби у справах дітей виконавчого комітету Таврійської сільської ради про роботу в 2020 році.
 6. Про передачу майна в господарське відання Комунальному  підприємству «Таврійськдобробут».
 7. Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
 8. Про внесення змін до структури та чисельності працюючих Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Таврійської сільської ради Оріхівського району Запорізької області.
 9. Про внесення  до рішення сесії Таврійської сільської ради від 05.07.2018 №22 «Про затвердження Положення про Таврійську місцеву ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту».
 10. Про внесення змін до рішення сесії  Таврійської сільської ради від 05.07.2018 № 23 «Про створення комісії Таврійської сільської ради з питань евакуації, затвердження її посадового складу та Положення про неї».
 11. Про внесення змін до рішення сесії  Таврійської сільської ради від 02.08.2018 № 24 «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Таврійської сільської ради,  затвердження її посадового складу та Положення про неї (зі змінами)».
 12. Про передачу майна в оперативне управління та користування фінансовому відділу виконавчого комітету Таврійської сільської ради.
 13. Про надання дозволу на укладення додаткової Угоди до договору  позички № 1/208 (безоплатного користування) від 26.01.2019 року.
 14. Про преміювання директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Комишуваської селищної ради Запорізької області.
 15. Про внесення змін в рішення №16 від  19.11.2020 року «Про утворення фінансового відділу та затвердження Положення про фінансовий відділ виконавчого комітету Таврійської сільської ради».
 16.  Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпорядження сільського голови.
 17. Про звіт начальника Оріхівського ГУ ДСНС у Запорізькій області.
 18. Про затвердження  Програми   «Запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2021-2023 роки».
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 24. Про надання дозволу Марченку Р.Ю.на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 25. Про надання дозволу  Шевченку Г.В. на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 26. Про надання дозволу  Товстановському А.М. на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 27. Про затвердження Хіміч О.В. технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою  с.Таврійське, вул.Загорянська, буд.27 та передачу її безоплатно у власність.
 28. Про затвердження  Дьомочка О.П. технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою  с.Любимівка, вул.Кільцева, буд.8 та передачу її безоплатно у власність.
 29. Про затвердження  Дьомочка О.П. технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою  с.Любимівка, вул.Кільцева, буд.8 та передачу її безоплатно у власність.
 30. Про затвердження  Демяненко К.Ф. технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою  с.Таврійське, вул.Запорізька, буд.73 та передачу її безоплатно у власність.
 31. Про затвердження  Дірявці Ю.М. технічної документації  із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою  с.Юрківка, вул.Шкільна, буд.7 та передачу її безоплатно у власність.
 32. Про затвердження Петровській А.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул. Космічна  та передачу   її безоплатно у власність.
 33. Про затвердження  Василець Л.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Центральна  та передачу   її безоплатно у власність.
 34. Про затвердження  Коваленку В.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, пров. Піски,5  та передачу   її безоплатно у власність.
 35. Про затвердження  Коваленку В.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, пров.Піски,5  та передачу   її безоплатно у власність.
 36. Про затвердження  Герасименку М.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Загорянська,65а та передачу   її безоплатно у власність.
 37. Про затвердження  Гапонову І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Центральна  та передачу   її безоплатно у власність.
 38. Про затвердження  Притулі М.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Чкалова,21 та передачу   її безоплатно у власність.
 39. Про затвердження  Медвідь В.Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Центральна  та передачу   її безоплатно у власність.
 40. Про затвердження  Кучеру В.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Центральна,196  та передачу   її безоплатно у власність.
 41. Про затвердження  Залєвській В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське та передачу   її безоплатно у власність.
 42. Про затвердження  Каліченку А.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Виноградна  та передачу   її безоплатно у власність.
 43. Про затвердження  Хіміч О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Загорянська,27  та передачу   її безоплатно у власність.
 44. Про затвердження  Діброві О.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Загорянська  та передачу   її безоплатно у власність.
 45. Про затвердження  Покрові А.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Молодіжна,64  та передачу   її безоплатно у власність.
 46. Про затвердження  Черкас І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Патріотична  та передачу   її безоплатно у власність.
 47. Про затвердження  Онищенку О.Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Центральна, 6  та передачу   її безоплатно у власність.
 48. Про  затвердження  Дірявці  О.Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Шкільна, 9  та передачу   її безоплатно у власність.
 49. Про затвердження  Дірявці  О.Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Шкільна, 9  та передачу   її безоплатно у власність.
 50. Про затвердження  Дем’яненку Є.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Запорізька  та передачу   її безоплатно у власність.
 51. Про затвердження  Дем’яненко К.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське, вул.Запорізька,73 та передачу   її безоплатно у власність.
 52. Про затвердження Соболь С.С. технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с.Таврійське, вул..Гагаріна, буд.№ 35б  та  передачу  її безоплатно  у  власність.
 53. Про затвердження  Колобіній Г.Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради  та передачу   її безоплатно у власність.
 54. Про затвердження  Ревуцькому В.П.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради  та передачу   її безоплатно у власність.
 55. Про затвердження  Рахматуліній В.Ш. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради  та передачу   її безоплатно у власність.
 56. Про затвердження  Петровській Л.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради  та передачу   її безоплатно у власність.
 57. Про затвердження  гр.Онищенку І.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Юрківка, вул.Ярова,   та передачу   її безоплатно у власність.
 58. Про затвердження  Стецюку І.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с.Таврійське  та передачу   її безоплатно у власність.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 61. Про затвердження  Попку О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: с.Таврійське, вул.Запорізька  та передачу   її безоплатно у власність.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 79. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 82. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 83. Про надання ТОВ «ФІРМА ТАВРІДА» земельної ділянки на умовах оренди за адресою: с.Юрківка, вул.Садова,3.
 84. Про затвердження  Васенку В.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Таврійської сільської ради  та передачу   її безоплатно у власність.
 85. Про затвердження  Програми підтримки Комунальної установи «Об’єднаний Трудовий архів міської, селищної та сільських рад Оріхівського району» на 2021 рік
 86. Про  надання Орел Т.Є. земельної ділянки на умовах оренди за адресою: с.Таврійське, вул.Молодіжна,96.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень