A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Оріхівський відділ Пологівської філії Запорізького ОЦЗ

Дата: 31.10.2023 20:23
Кількість переглядів: 107

НАВЧАННЯ НА САПЕРА ЗА РАХУНОК ВАУЧЕРА.

Нещодавно до Наказу Мінекономіки від 11.04.2023 року № 204 було внесено важливі зміни, а саме – до переліку професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентноспроможності осіб на ринку праці, було додано професію «Сапер».

Зважаючи на значну площу території України, яка є замінованою та потребує розмінування, професія сапера є дуже актуальною та затребуваною на ринку праці, зокрема в Запорізькій області.

Нагадаємо, що навчатись за ваучером можуть особи, які мають освіту не нижче професійно-технічної, не перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні та не отримували ваучер раніше.

Право на отримання ваучера мають окремо визначені категорії громадян, а саме:

- внутрішньо переміщені особи;

- учасники бойових дій;

- звільнені з військової служби;

- люди старші 45 років при наявності 15 років страхового стажу;

- особи з інвалідністю;

- особи, які отримали поранення внаслідок військової агресії;

-особи, які зазнали позбавлення особистої свободи внаслідок вторгнення.

Під час навчання слухачі опановують необхідні знання та навички для безпечної та ефективної роботи з вибуховими речовинами та розмінування територій.

Для того, щоб отримати ваучер на навчання, необхідно звернутися до Оріхівського відділу Пологівської філії Запорізького ОЦЗ.

З актуальним Переліком професій, спеціальностей для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці можна ознайомитися на сайті: http://www.dcz.gov.ua

За додатковою інформацією щодо отримання ваучеру звертайтесь за телефоном Контакт-центру Запорізького обласного центру зайнятості 0-800-33-67-28 або Оріхівського відділу Пологівської філії Запорізького обласного центру зайнятості за телефоном 066-336-44-37

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора