Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

«Про колективні договори і угоди»

Дата: 20.01.2022 11:01
Кількість переглядів: 732

Відповідно до ст. 15 КЗпП України, ч. 12 ст. 9  ЗУ «Про колективні договори і угоди» та  пункту 1 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (зі змінами) колективні договори, зміни та доповнення до них підлягають повідомній реєстрації.

Статтею 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим органам сільських, селищних, міських рад делеговано повноваження щодо повідомної реєстрації колективних договорів.

Процедура реєстрація визначена Порядком повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (зі змінами).

Сторони угоди (договору) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

 

Сторони угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).

Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

   Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

 Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

Реєстрація колективних договорів, надання методичної і консультативної допомоги здійснюється відділом соціального захисту населення Таврійської сільської ради.

     Уповноваженою особою для здійснення повідомної реєстрації колективних договорів на території Таврійської сільської ради призначено спеціаліста I категорії  відділу соціального захисту населення Таврійської сільської ради Аліну Левченко.

    Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни та доповнення до нього можна за адресою: вул. Центральна, буд. 13, с. Таврійське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70540

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень