A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дотація за бджолосім’ї

Дата: 10.09.2021 15:17
Кількість переглядів: 1394

Виконавчий комітет Таврійської сільської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»  надається дотація за бджолосім’ї  на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу.

 

Для отримання дотації за бджолосім’ї громадяни (фізичні особи) та суб’єкти господарювання Таврійської  сільської ради, які є власниками бджолосімей, подають до виконавчого комітету Таврійської сільської ради за адресою: с. Таврійське, вул. Центральна, 13, каб. №3 до 30 вересня 2020 року (включно) такі документи:

  • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

 

Зазначимо, що довідка про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів видається у сільській раді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора