A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Є діти, яким Ви можете допомогти! Відкрий своє серце! Стань патронатним вихователем!

Дата: 17.11.2020 14:16
Кількість переглядів: 484

За сприяння благодійної організації «Партнерство кожній дитині», Всесвітнього дитячого фонду та Міністерства соціальної політики України з 2016 року в Україні активно розвивається нова форма тимчасового сімейного виховання – сім’я патронатного вихователя, яка покликана уникнути потрапляння дитини до інтернатних закладів. До сім’ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані діти з однієї родини віком від народження до 18 років, які потрапили в складні життєві обставини.

 

Патронатним вихователем може стати спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Це громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю; пройшли курси спеціальної підготовки.

Оптимальний термін перебування дитини в патронатній сім’ї не повинен перевищувати 3 місяці. В особливих випадках, термін перебування під патронатом може бути подовжений, але не повинен бути більшим за 6 місяців.

Патронатні вихователі отримують грошову винагороду в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів за надання послуг та кошти на утримання кожної дитини.

Усіх, кого зацікавила ця інформація, просимо звертатися до КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради, за адресою с. Таврійське, вул. Центральна, буд.40.  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора