A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

Відбувся осінній турнір з міні футболу «50+»

Дата: 28.09.2020 08:25
Кількість переглядів: 1199

Футбол - найпопулярніша гра на планеті. Сотні мільйонів уболівальників всіх континентів переживають події чемпіонатів світу, Європи, міжнародних кубків з футболу.

 

Скільки емоцій, палких суперечок, радості і навіть прикрощів приносять ці змагання. Але і такі ігри, будь-то першість міста, району, громади, клубу не залишають байдужих.

 

Настільки футбол захоплює своєю боротьбою, непередбачуваністю. Немає, напевно, чоловіка, який ніколи б не вдарив по м’ячу, не дав пас, не намагався забити гол. Цій грі покірні всі віки.

 

Вже традиційними стають змагання з футболу на території Таврійської громади.

 

27 вересня Таврійською та Преображенською ОТГ організований осінній турнір з міні футболу «50+», присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Тут зібралися справжні любителі футболу, які безперечно вже багато знають і вміють. Зібралися, щоб продемонструвати свої здібності в змаганні між собою.

 

В турнірі взяли участь три команди:

 

Таврійська ОТГ,

Преображенська ОТГ,

Василівська ОТГ.

 

Учасники з самого ранку в хорошому настрої та в неабиякому спортивному азарті прибули на відкриття змагань.

 

Привітали учасників змагань голова Таврійської сільської ради Микола Свириденко та голова Преображенської сільської ради Володимир Сідун.

Після процедури ранжування, команди врешті зустрілися на футбольному майданчику, де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає кубок та бажану перемогу.

 

По завершенню заходу відбулася урочиста мить із нагородження, яку з нетерпінням та хвилюванням очікували усі учасники, а надто – переможці.

 

І місце – команда Василівської ОТГ,

ІІ місце – команда Преображенської ОТГ,

ІІІ місце – команда Таврійської ОТГ.

 

Всі команди нагороджені грамотами, медалями та Кубками.

 

Кращими гравцями у командах визнано:

 

- Василівська ОТГ – Олександр Ханенко,

- Преображенська ОТГ – Юрій Дегтяр,

- Таврійська ОТГ – Валерій Бондаренко.

 

Сьогодні перемогла любов до футболу, всі отримали велике задоволення від спілкування з цим прекрасним видом спорту.

 

Майстерність всіх учасників свята без сумніву підвищилася. Кожен побачив свої слабкі місця і в подальшому буде працювати над їх усуненням.

 

Спортсмени-футболісти, нам надзвичайно приємно, що спорт займає важливе місце у вашому житті, і ви із задоволенням приділяєте своєму фізичному розвитку достатньо вільного часу. Без сумніву, аби досягти спортивної майстерності, яку ви показали під час гри, необхідно постійно та наполегливо тренуватися. Ви молодці!

 

Зичимо вам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, перемог!

 

 

За інформацією

КЗ «Центр культури,

дозвілля та спорту»

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора