Запорізька область, Запорізький район

Турнір з пляжного волейболу до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 21.09.2020 08:38
Кількість переглядів: 1042

З нагоди відзначення в Україні Дня фізичної культури і спорту з ініціативи комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Таврійської сільської ради Запорізької області за підтримки Таврійської сільської ради 18 вересня на спортивному майданчику Таврійської громади відбувся турнір з пляжного волейболу серед дітей та дорослих громади.

Пляжний волейбол вимагає від гравця стрибучості, рухливості, витривалості, сили, почуття м’яча, хорошої реакції і «ударної техніки». Пляжний волейбол є ідеальною спортивною дисципліною, в якій поєднуються не тільки спорт, а й відпочинок, не кажучи вже про командний азарт та ефектні битви на піску.

Справді, кожна команда складається лише з двох людей (серед дітей  -трьох), які не мають спеціалізації на нападників, захисників чи блокувальників – у пляжному волейболі потрібна універсальність.

В змаганнях серед дітей приймали участь п?ять команд КЗ «НВК «Перспектива»: 8, 9-А, 9-Б, 10, 11 класів.

В змаганнях серед дорослих приймали участь шість команд.

Команди наполегливо тренувалися, підбирали гравців і сьогодні влаштували змагання ще палкіші, ніж літнє сонечко.

Гравці мали чудову нагоду насолодитися гарячою грою, а глядачі активно вболівали за улюблену команду, засмагали, танцювали під запальну музику та спілкувалися у колі сім’ї, друзів і колег.

За умовами змагань у складі команди грали дві людини (серед дітей – три). Згідно жеребкування команди були розподілені на групи. А потім переможці груп зустрілися у фіналі.

В результаті змагань гравців привітав Тарійський сільський голова Микола Свириденко, вручив грамоти.

Переможцями серед дітей стала команда 10 класу. ІІ місце посіла команда 11 класу, ІІІ місце – команда 9-А класу.

Учасники дитячих змагань отримали солодощі.

Переможці серед дорослих, а ними стала команда у складі Євгена Носенка та Олександра Салтикова – отримали в подарунок м?яча. ІІ місце посіли Олексій Тверденко та Тетяна Лобурець, ІІІ місце - Ганна Литвиненко та Василь Сабалдашній.

Шанувальники пляжного волейболу задоволені проведеним з користю часом.

Вітаємо всіх з Днем фізичної культури і спорту!