Голову ветеранської організації Таїсу Тітову нагороджено відзнакою «ПОЧЕСНИЙ ВЕТЕРАН»
Сьогодні, 16 червня 2020 року, в актовій залі Таврійської сільської ради зібралися члени ветеранської організації на захід приурочений до нагородження голови ветеранської ради с.Таврійське Тітової Т.
Таїсу Василівну було нагороджено відзнакою Організації ветеранів України «Почесний ветеран » та почесною грамотою Таврійської сільської ради, за багаторічну активну громадську діяльність, сумлінну плідну працю в ветеранській раді, підтримку ветеранів, вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді
Присутніх привітали голова Таврійської сільської ради Микола Свириденко, голова Оріхівської ветеранської організації Іван Ревуцький, голова Оріхівської районної організації Червоного Хреста України Людмила Калашнікова.
Виступаючи подякували за багаторічну та активну громадську діяльність, сумлінну працю.
Члени ветеранської організації з ентузіазмом прийняли високу нагороду свого голови та привітали її квітами.