Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

ЗВЕРНЕННЯ до керівників та голів профспілкових комітетів підприємств, установ та організацій Запорізької області

Дата: 30.03.2020 09:21
Кількість переглядів: 446

Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна федерація роботодавців та Запорізька обласна рада профспілок звертаються до керівників підприємств, установ та організацій області всіх форм власності, які використовують найману працю, та голів профспілкових організацій із рекомендацією - підвести підсумки виконання зобов’язань колективних договорів у 2019 році, а також розпочати роботу з укладання нових або актуалізації чинних колективних договорів на 2020 рік.

Наявність змістовно наповненого колективного договору - ознака сучасного підприємства, установи, організації (далі - підприємства) з прозорими і зрозумілими «правилами гри» у трудовій сфері, підприємства, що піклується про свій кадровий потенціал.

У сучасних соціально-економічних умовах потребують особливої уваги питання стабільної зайнятості на умовах трудового договору, гідної оплати праці та недопущення її заборгованості, створення безпечних умов праці, а також соціальної захищеності працівників через додаткові гарантії.

Як доводить практика, чим вищий рівень соціальної підтримки працівників, тим стабільніше колектив, вища відповідальність кожного за кінцеві результати роботи підприємства та, відповідно, його конкурентоспроможність.

Правові засади розроблення, укладання та виконання колективних договорів визначені Кодексом законів про працю України, Законами України «Про колективні договори і угоди» та «Про соціальний діалог в Україні».

Колективні переговори з укладання колективного договору - тривалий і часто нелегкий процес узгодження і закріплення оптимального балансу інтересів працівників і роботодавця з питань регулювання трудових та інших безпосередньо пов'язаних із ними відносин. Тому, керуючись ст. 8 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та ст. 10 Закону України «Про колективні договори і угоди», пропонуємо завчасно розпочати двосторонні переговори .для того, щоб укласти або актуалізувати колективні договори не пізніше березня 2020 року як це передбачено п.6 розділу 6 Територіальної угоди між Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017 - 2020 роки з подальшою їх повідомною реєстрацією в установленому порядку.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень