Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

ПРЕС-РЕЛІЗ:

Дата: 13.11.2018 14:36
Кількість переглядів: 587

32% безробітних в Запорізькій області – мешканці сільської місцевості

Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення. Розв'язання цієї проблеми можливе тільки за умови поєднання зусиль державної служби зайнятості, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавців шляхом підтримки суб'єктів господарювання, які створюють нові робочі місця через надання пільг за рахунок місцевих та державного бюджетів; створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, через розвиток малого підприємництва і самозайнятості.

Упродовж січня – жовтня 2018 року соціальними послугами служби зайнятості в Запорізькій області скористалися 17,7 тис. безробітних, які проживають у сільській місцевості. За вказаний період службою зайнятості працевлаштовано 7,2 тис. безробітних - мешканців сільської місцевості. 6,2 тисячі громадян взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. 1,2 тисячі пройшли професійне навчання за направленням державної служби зайнятості.

За десять місяців поточного року 28 осіб, які проживають в сільській місцевості, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Основними напрямками діяльності безробітних громадян, які  зареєстрували підприємницьку діяльність  та отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю стала діяльність у  сфері сільського господарства, надання побутових послуг населенню, вантажного перевезення, торгівлі та ін.

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, Запорізька обласна служба зайнятості долучилась до системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби людей у сфері соціального захисту на території об’єднаних територіальних громад.

Центрами зайнятості укладені угоди про співпрацю з об’єднаними ОТГ. На даний час фахівцями служби зайнятості Запорізької області забезпечена робота із проведення виїзних заходів до ОТГ, в ході яких надаються консультаційні послуги щодо можливості реєстрації, навчання, підвищення кваліфікації, тимчасової зайнятості, реєстрації через Інтернет ресурси, можливостей відкриття власної справи та інших послуг, що надаються службою зайнятості. Громадяни мають можливість ознайомитися з актуальними вакансіями у роздрукованому вигляді».

Очільник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік запевняє: « -Мета таких виїзних заходів – наблизити послуги служби зайнятості до кожної зацікавленої у цьому людини, педагогів, учнів, батьків, щоб кожен з бажаючих зміг отримати кваліфіковані відповіді, не витрачаючи час і кошти на проїзд до міста».

 

Додаткову інформацію можна отримати у Оріхівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості 06141-4-31-62

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень