A A A K K K
для людей із порушенням зору
Таврійська громада
Запорізька область, Запорізький район

15  лютого  – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  29 річниця виведення військ з Афганістану.

Дата: 22.02.2018 15:08
Кількість переглядів: 936

У Таврійському НВК "Перспектива" традиційно вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів у Афганістані.

На лінійці були присутні учні 4-11 класів, вчителі, адміністрація школи. Старшокласники, разом з керівником Барановою Н.В., розповіли про причини тієї війни, про труднощі військових дій у чужій країні, про тривогу та трагедію сімей воїнів. Ця жахлива війна продовжувалася 10 довгих, кровопролитних років.

Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.

Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами.

Із 72 осіб, удостоєних за роки «афганської» війни звання Герой Радянського Союзу, є 11 українців.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.  Згадали прізвища наших земляків, тих, хто носить горде звання воїна-нтернаціоналіста і тих, кого, нажаль, вже немає  в живих. Прочитали палкі поезії, присвячені героям та їх безсмертній славі. 

Була підготована виставка літератури до цієї памятної дати. Свічка памяті горіла в той день палко та яскраво.

Ми ніколи не забудемо тих, хто проявив мужність та відвагу у цій страшній війні, хто поклав своє життя за справедливість та перемогу!

Не переривається нитка пам'яті, мужності, героїзму нашого воїнства. На зміну батькам стають сини. Так було, так є, так буде!

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора