День вшанування пам'яті дітей

Кожного року 4 червня Україна схиляє голову в глибокій скорботі, відзначаючи День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Життя кожної такої дитини - це всесвіт, який був зруйнований війною.
Дитинство за своєю природою має бути синонімом безпеки, радості, перших відкриттів та щирого сміху. Проте російські ракети, снаряди та міни безжально перекреслили тисячі дитячих доль, знищивши частину нашого майбутнього — ненароджені ідеї, нездійснені мрії та покоління, яке мало будувати нову Україну.
За офіційними даними Офісу Генерального прокурора України, станом на червень 2026 року внаслідок російського вторгнення загинуло вже щонайменше 707 дітей. Ще понад 2 548 маленьких українців дістали поранення різного ступеня тяжкості. І. на жаль, це не остаточні цифри. Майже кожного дня ми отримуємо нові повідомлення про загибель дітей.
День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф - це трагічне нагадування про жорстокість ворога. Кожне безжально забране дитяче життя є воєнним злочином. Наш обов'язок - пам'ятати всіх янголів, захистити живих та зробити все, щоб вбивці понесли покарання.
Світла пам'ять кожній дитині, яку забрала війна.