Таврійська громада
Оріхівський район, Запорізька область

Постійні комісії

СКЛАД

постійних комісій Таврійської сільської ради восьмого скликання

Таврійська сільська рада утворює п’ять постійних комісій:

  1. З питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності.
  2. З питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  3. З питань містобудування, будівництва, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, земельних відносин та охорони природи.
  4. З питань освіти, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
  5.  Адміністративна.

К О М І С І Я

«З питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, житлово-комунального господарства та комунальної власності»

Склад комісії:

1. Петренко  Володимир Михайлович -  голова  комісії

2. Бублик  Марина  Володимирівна                        

3. Лазько Любов  Іванівна

4. Левченко Аліна Олександрівна

5. Сидоренко  Віталій  Віталійович

 

 

К О М І С І Я

«З питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку»

Склад комісії:

1.  Лазаренко Лариса Василівна - голова комісії

2.  Полякова Тоня Анатоліївна                   

3.  Коваленко Олександр Анатолійович

4.  Черняк Алла Володимирівна

5.  Бондаревич Алла Петрівна

К О М І С І Я

«З питань містобудування, будівництва, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку  та  сфери  послуг, земельних  відносин та  охорони  природи»

Склад комісії:

1. Прус Олександр  Васильович - голова комісії

2.  Пилявська  Юлія  Іванівна                       

3.  Трюхан  Андрій  Григорович

4.  Щербакова  Світлана  Олександрівна

5.  Бігун  Олександр  Олександрович

К О М І С І Я

«З питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення»

Склад комісії:

1.  Тверденко Тетяна Миколаївна - голова комісії

2.  Дирявко Олександр Олександрович

3.  Маринченко Валентина Михайлівна

4.  Запорожченко Антоніна Олексіївна

5.  Романенко Раїса Петрівна

К О М І С І Я

«Адміністративна»

Склад комісії:

1. Логвін Людмила Іванівна – голова комісії

2. Міланова Наталія Іванівна – секретар комісії

3. Ткач Наталія Миколаївна

4. Лазько Любов Іванівна

5. Мазепа Неоніла Ігорівна