Таврійська громада
Оріхівський район, Запорізька область

рішення №14/8 «про порядок денний 14 сесії 8 скликання»

Скликання: 8 скликання
Сесія: 14 сесія
Тип документу: рішення
Дата: 13.09.2017
Номер документу: 14/8
Назва документу: про порядок денний 14 сесії 8 скликання
Прикріплені файли:
 1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання Таврійської сільської ради №1 від 29.12.2016 року про затвердження бюджету об’єднаної територіальної громади Таврійської сільської ради на 2017 рік (0.02 МБ)
 2. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Ніколаєнко П.Г. (0.06 МБ)
 3. Про надання дозволу гр. Щербина В.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
 4. Про затвердження громадянину Зотов Д.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с. Таврійське, вул. Поштова, буд. 37, та передачу її безоплатно у власність (0.05 МБ)
 5. Про вилучення земельної ділянки, що знаходилась у користуванні гр. Бальковська М.В. (0.05 МБ)
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.05 МБ)
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.05 МБ)
 8. Про затвердження громадянину Вініченко С.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с. Таврійське, вул. Космічна, та передачу її безоплатно у власність (0.05 МБ)
 9. Про надання дозволу гр. Шульга Т.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
 10. Про затвердження громадянину Пантюх С.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с. Юрківка, вул. Степна, та передачу її безоплатно у власність (0.05 МБ)
 11. Про вилучення земельної ділянки, що знаходилась у користуванні гр. Іщенко О.П. (0.05 МБ)
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.05 МБ)
 13. Про надання дозволу гр. Дзюбаненку Є.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
 14. Про затвердження громадянці Левченко І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с. Юрківка, пров. Огородній, та передачу її безоплатно у власність (0.05 МБ)
 15. Про затвердження громадянці Зотовій Н.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою с. Таврійське, вул. Набережна, та передачу її безоплатно у власність (0.05 МБ)
 16. Про укладення договору оренди землі за адресою с. Таврійське, вул. Центральна, 9. (0.05 МБ)
 17. ро затвердження рішення виконавчого комітету від 07.09.2017 року № 61 «Про затвердження сільської програми «Участь Таврійської об’єднаної територіальної громади Запорізької області в міжнародному форумі з питань кооперації територі (0.02 МБ)

« повернутися до списку документів