Таврійська громада
Оріхівський район, Запорізька область

рішення №9/8 «про порядок денний 9 сесії 8 скликання»

Скликання: 8 скликання
Сесія: 9 сесія
Тип документу: рішення
Дата: 20.06.2017
Номер документу: 9/8
Назва документу: про порядок денний 9 сесії 8 скликання
Прикріплені файли:
  1. Про внесення змін і доповнень до рішення другої сесії восьмого скликання Таврійської сільської ради №1 від 29.12.2016 року про затвердження бюджету об’єднаної територіальної громади Таврійської сільської ради на 2017 рік (0.02 МБ)
  2. Про затвердження Порядоку призначення керівників(директорів) комунальних навчальних закладів Таврійської сільської ради Оріхівського району Запорізької області (0.02 МБ)
  3. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Таврійської сільської ради (0.03 МБ)
  4. Про надання дозволу гр. Кириченку В. Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
  5. Про надання дозволу гр. Романенко В.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
  6. Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства відомостей про цільове призначення земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Савченко Т.М. (0.05 МБ)
  7. Про надання дозволу гр. Міцкан В.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)
  8. Про надання дозволу гр. Старчевський Р.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (0.05 МБ)

« повернутися до списку документів